Гвардійці вивезли дітей з небезпечного району (ФОТО)
Нещодавно в телевізійних новинах ТСН вийшов сюжет про бабусю, яка сама виховує чотирьох онуків в небезпечному районі Донецької області під Дебальцеве. Сім'я проживала там, "де кожен день криють мінами з мінометів та градів", як каже сама героїня сюжету. Можливості кудись поїхати самій з чотирма дітьми у неї не було, але на щастя, програму побачили небайдужі до чужого горя волонтери, представники фонду "Мир і порядок" та "Help army". Вони взялися допомогти бабусі та її маленьким онукам переїхати до безпечного району.