Активісти Ніжина розпочали виробництво буржуек на солярі для бійців АТО
“На сьогоднішній день поставили на потік виготовлення буржуек на солярі або відпрацьованому мастилі. Перші дві передали 41 батальйону, на черзі ще 12 штук. З одного газового балону виходить дві буржуечки. Виробництво розпочали коли почули про проблеми з дровами на місцях базування підрозділів. Охочі долучайтесь. Така вже наша Самопоміч…” пише на своїх сторінці в ФБ Михайло Булигін.