Відбулося перше засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо облаштування реабілітаційного центру для учасників АТО
3 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв підписав розпорядження «Про створення робочої групи з підготовки пропозицій щодо облаштування реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей». І вже сьогодні відбулося перше засідання групи, яке провів її керівник, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.