Очищення території області від непридатних пестицидів та отрутохімікатів
Щорічно 3 грудня відзначається міжнародний День боротьби з пестицидами. У цей день екологи усього світу проводять акції та протести, нагадуючи про накопичення у довкіллі значної кількості шкідливих хімічних речовин. Зокрема, пестицидів, які акумулюються в довкіллі і накопичуються в організмах людей і тварин, спричиняючи важкі наслідки для їх здоров’я. Деякі хімікати вважаються гормонально активними з’єднаннями і викликають розлади ендокринної і імунної систем. Дію інших пов’язують із затримкою розумового розвитку, онкологією та репродуктивними проблемами.