У Чернігівській міській раді пройшов круглий стіл у рамках акції "16 днів проти насильства". Цей захід впродовж останніх років став традиційним і проводиться у період з 25 листопада до 10 грудня по всій країні. У заході взяли участь представники служб, які займаються проблемами профілактики та подолання насильства в сім’ї. Організатором круглого столу виступив відділ у справах сім’ї та молоді міської ради.