Уже всьоме на Чернігівщині визначатимуть кращих меценатів року. Починаючи з 2008 року з метою вирішення суспільних проблем, поширення знань та позитивного досвіду доброчинності, заохочення благодійництва її жителів і комерційних структур, обласною державною адміністрацією за сприяння обласної ради щорічно проводиться обласний конкурс «Благодійник року імені меценатів Тарновських». Про підготовку цьогорічного конкурсу послідовників меценатів Тарновських йшлося на засіданні організаційного комітету, яке 2 грудня провів в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман. У заході також взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук. За інформацією організаторів, за роки існування конкурсу стало помітно, що в області інтенсивно розвивається благодійність. Дедалі більше заможних людей намагаються бути корисним суспільству у той чи інший спосіб.