2 грудня, напередодні Міжнародного дня інвалідів, який щорічно відзначається у всьому світі 3 грудня, у приміщенні дому профспілок, вул. Шевченка, 5 відбувся круглий стіл «З турботою про інвалідів праці» за участю управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Чернігівській області та громадською організацією «Союз інвалідів від трудового каліцтва та професійних захворювань».