На Чернігівщині продовжується боротьба з гральним бізнесом
За цей рік працівниками управлінням Державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС було вилучено майже двісті гральних автоматів, півсотні комп’ютерів-симуляторів, на яких чернігівці щоденно «просаджували» сотні гривень.