Міліціонери спільно з бійцями спецбатальйону "Січ" та нацгвардійцями здійснили комплексне відпрацювання м. Мар'їнки (ФОТО)
29 листопада в м. Мар'їнці силами співробітників Мар'їнського райвідділу міліції спільно з батальйоном спеціального призначення "Січ" і Нацгвардією України було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання. В ході заходу по "гарячих слідах" було розкрито 2 крадіжки, а також виявлені факти порушення законодавства у сфері поводження зі зброєю.