Чернігівські міліціонери-учасники анти-терористичної операції на Сході країни завітали в загальноосвітню школу № 35 міста Чернігова з подарунками та словами вдячності маленьким патріотам. Вони небагатослівні: не хочуть говорити про війну і навіть називати власні прізвища. Війна і особистості для них сьогодні не важливі, головне встигнути насолодитися в короткі дні відпустки спілкуванням з сім`єю, і зустрітися з дітьми. З дітьми, заради яких вони ТАМ, заради яких щодня дивляться в очі смерті. У хвилини обстрілу вони розраховують на свій талісман - дитячий малюнок, який обов`язково прихований майже у кожного солдата. За зігріваюче тепло дитячих сердець міліціонери започаткували свою традицію - під час ротації навідуватися у школи, спілкуватися з дітьми і передавати їм подарунки з вдячністю дітям за їх турботу і добрі листи.