Київська адміністрація пропонує встановити нові тарифи на проїзд у комунальному транспорті
Київська адміністрація пропонує встановити нові тарифи на проїзд у комунальному транспорті: на метро та міську електричку 4 гривні, на наземний транспорт – 3 гривні за одну поїздку. Про це йдеться у проекті розпорядження КМДА, оприлюдненому на сайті мерії 28 листопада, повідомляє