Акція протесту лікарів у Москві з гаслами: "Облажались с Украиной, перешли на Медицину!"
У Москві пройшла масова хода проти скорочення медпрацівників і лікарень. Про це в неділю передає Укрінформ. Захід організувала Конфедерація праці Росії і рух "Разом - за гідну медицину!". Акція узгоджена з московською владою. За даними NEWSru.com, в мітингу взяли участь близько 5 тисяч осіб. Таким чином акція стала найзначнішим соціальним протестом в Москві за багато ро...