Піротехніки ДСНС знищили 4 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни
30 березня о 09:45 63-річний мешканець райцентру Козелець у лісосмузі біля с. Гламазди Козелецького району випадково натрапив на предмет, схожий за ознаками на артилерійський снаряд. Чоловік терміново викликав рятувальників.