запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

Як слід одягати новонародженого взимку?


Багато матусь люблять гуляти зі своїми малюками. Зимовий період не може стати на заваді таким прогулянкам, тому рекомендуємо купити одяг для немовлят в інтернет-магазині “Мама Купи” та насолоджуватись будь-якою погодою.


Поради одягання новонароджених в зимовий період


Одягання новонародженого взимку потребує особливої уваги, оскільки малюк дуже чутливий до холоду. Пропонуємо кілька порад щодо того, як слід правильно одягати новонародженого взимку:

  1. Шари одягу - це кращий спосіб захистити вашого новонародженого від холоду. Першим шаром може бути м'яка бавовняна біла білизна, яка контактує зі шкірою малюка. Наступним шаром може бути тепла кофта, сарафан, комбінезон або комбінезон з капюшоном. Зовнішній шар може бути теплим комбінезоном або пуховиком.
  2. Використовуйте теплі матеріали - одяг для новонароджених на зиму повинен бути з дихаючих та натуральних матеріалів, таких як бавовна, бамбук або мериносова вовна. Уникайте використання синтетичних матеріалів, наприклад, поліестеру, оскільки вони можуть викликати подразнення шкіри малюка.
  3. Не забувайте про застібки-блискавки, кнопки та ґудзики - вони повинні бути м'якими, не тиснути на шкіру малюка та бути легкими у використанні. Крім одягу, ви також можете замовити іграшки дитячі в магазині "Мама купи", щоб малюк не сумував на прогулянці.
  4. Забезпечте захист голови, ніг та рук, оскільки вони є особливо чутливими до втрати тепла. Використовуйте теплі шапочки, в'язані чепчики або капюшони на комбінезонах. А також рукавички та шкарпетки.
  5. Уникайте перегрівання - забезпечуйте достатню вентиляцію в одязі вашого малюка, бо перегрівання може бути так само небезпечним, як і переохолодження.
  6. Перевіряйте комфорт малюка - якщо малюк виглядає задоволеним, спокійним і не перегрівається, або не мерзне, то ви вибрали правильний одяг.
  7. Захист від вітру та опадів - використовуйте вітрозахисний одяг, наприклад, комбінезони або куртки з водовідштовхувальним покриттям, якщо ви вирушаєте на вулицю в зимову погоду.
  8. Врахуйте активність малюка - застосовуйте "правило одного шару" - одягайте малюка на один шар більше, ніж вам самим, оскільки діти менше рухаються та генерують менше тепла. Однак, важливо також враховувати активність малюка.
  9. Будьте уважні до ознак перегрівання або переохолодження - ознаки перегрівання можуть включати потові руки та ноги, запотівання на спині, роздратованість та втрату апетиту. Ознаки переохолодження - це холодні руки та ноги, блідість шкіри та сонливість. У разі виявлення ознак будь-якого з цих станів, слід відповідно вдягти або роздягнути малюка.
  10. Спостерігайте за погодними умовами - враховуйте, що вони можуть змінюватися, тому слід регулярно спостерігати за прогнозами та адаптувати зимовий одяг для дітей відповідно. 


Ретельне використання рекомендацій щодо одягу допоможе вашому новонародженому залишатися у затишку, комфорті і бути захищеним від холоду протягом зимового сезону.