запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

Суть правильного вибору чохла на iPhone - цікаві факти

Дорогу техніку хочеться берегти від падінь, подряпин. Це одна з причин, чому важливо правильно вибирати чохли для гаджетів. Цікавий зовні і якісний зсередини чохол для Айфона 13 допоможе власнику завжди залишатися на зв'язку.

Чому силіконовий чохол входить у топ продаж

За статистикою, силіконові чохли продаються частіше за аксесуари з інших матеріалів. Причинами успішного продажу експерти називають такі:

  • чохли із силікону ідеально повторюють вигини гаджета;
  • матеріал міцний на розрив і при падінні оберігає корпус девайса;
  • захисний бампер послаблює силу удару завдяки високій амортизації.

Більшість користувачів відзначають приємну на дотик поверхню, гнучкість. Але краще не залишати силікон на сонці, щоб він не загубив колір. Тим, кому не подобається такий варіант, ринок пропонує чохли на основі термопластика.

Термопластик - чи буде толк

Термопластичні моделі чохлів для розумної техніки мають високі протиударні властивості. Це не порожній звук, адже чохли створюються на основі сировини, яка в 4 рази більш в'язка в порівнянні з композитами, що термоотверждаются. Експерти цінують ці чохли ще за кілька цікавих властивостей:

  1. TPU-чохли інертні по відношенню до авіаційних та хімічних рідин.
  2. Матеріал є пожежостійким та стійким до токсичних речовин.
  3. Термопластиковий чохол не так швидко нагрівається на сонці, як силіконовий варіант. Навіть якщо його забути на пляжі, телефон не вибухне.

Таким чином вибирають чохли за матеріалами. Але можна вибирати і за форм-фактором.

Чохол-бампер – маркетинговий хід або реальний порятунок

При виборі захисних властивостей, щоб чохол справді оберігав гаджет, варто звернути увагу на товщину моделі. Товстостінний чохол першим він приймає механічне навантаження. Зовні телефон залишається відкритим, демонструючи стильний корпус. Найбільш виграшно виглядають моделі чохлів із посиленням захисту по куточках. Існують водостійкі чохли в стилі «аквабокс», для яких «пірнання» в калюжу – нестрашне явище. Для тих, хто хоче зберегти девайс з усіх боків, виробники приготували книжки-чохли.

Чохол-книжка: переваги та недоліки

Ця версія точно переживе удар, якщо власник пристрою випустить його з кишені зимової куртки. Вони можуть бути виготовлені зі шкіри з мікрофіброю всередині. Але недоліком такої версії є слабка вологостійкість при тривалому контакті з водою.

Купивши дорогий телефон, нерозумно економити на «обмундируванні». Чохли неодноразово рятують життя корисного гаджета. У будь-якому випадку краще витратитися на захисний аксесуар, ніж шкодувати про гаджет, що вийшов з ладу.