Проблемна шкіра обличчя – бич більшості молодих дівчат. Як правило, багато хто намагається приховати ці недоліки під важким шаром тонального крему. Але сучасна косметологія досить далеко просунулась у створенні кремів та гелів для усунення проблеми зсередини, які також допомагають боротися з вираженими запальними процесами.
Яка має бути косметика для проблемної шкіри
Професійна косметика (https://ankshop.com.ua/) для шкіри, схильної до акне, повинна містити не комедогенні інгредієнти. Це створить легкий і повітряний бар'єр між шаром епідермісу та зовнішнім середовищем, який дозволить дермі дихати, але при цьому пори не забиватимуться і запалюватимуться, додаючи на обличчі все нові осередки.
Ходить така думка, що якщо шкіра обличчя жирна і схильна до прояву акне, то їй не потрібно зволоження. Це категорично неправильний підхід. Креми або гелі містять елементи з ефектом, що підсушує, наприклад, перекис бензоїлу. Зволожуюча косметика в цьому випадку забезпечать її необхідною вологою у верхніх шарах, послабивши сухість і подразнення в місцях, що зазнають запалення.
Відмінним представником професійної лінійки косметики з догляду, якраз служить активний зволожуючий та матуючий бальзам BAUME ACTIF HYDRATANT MATIFIANT. У його складі присутня гіалуронова кислота, яка має зволожуючий ефект, а також натуральні дубильні речовини природного походження з витяжки берези та дуба з заспокійливими властивостями.
Косметика для проблемної шкіри обличчя (https://ankshop.com.ua /lico/dlya-problemnoj-i-zhirnoj-kozhi) обов'язково повинна включати себе засоби, здатні захистити її від згубного впливу сонячних променів.
Повноцінний догляд обов'язково повинен включати такі препарати:
- легкий тонік або лосьйон;
- сонцезахисний крем з цинком і двоокисом титану. Вони чудово підійдуть для запаленої та проблемної шкіри;
- захисний та зволожуючий креми, що дозволяють створити легкий бар'єр, що перешкоджає забиванню пор;
- гель і пінка для вмивання. Така косметика допоможе змити пил і бруд за день, що скупчилися на обличчі, а елементи, що входять до складу, зможуть заспокоїти і освіжити проблемну шкіру. Тут можна відзначити гель для вмивання ПРОВАНСЬКИЙ ЛИМОН/GEL NETTOYANT. Він став одним із засобів, які за опитуваннями українок чудово підходять для боротьби з акне.
Декоративна косметика та її переваги
Вибираючи засоби для тонування, варто зробити акцент на такі види, як:
- продукти, які не є комедогенними, саме такі препарати запобігають новим висипанням;
- препарати на водній основі. Вони будуть кращими і не стануть дратівливим фактором, оскільки засоби на олійній основі можуть викликати появу більшої кількості прищів;
- креми серії ВР замість звичайних тональників.
Варто також вибирати засоби догляду з позначкою "гіпоалергенна косметика для проблемної шкіри". Вона забезпечує дбайливий догляд. Це допоможе уникнути наслідків сверблячки та додаткового висипання. З обережністю варто поставитися до масок та скрабів. При виражених вогнищах акне не варто використовувати хімічний пілінг, а також додаткові аксесуари для обличчя, що скрабують. Досить простого масажу обличчя руками під час процедури. Очищувальна глиняна маска ACADEMIE MASQUE DYNARGILIANE чудово підійде для такого застосування. Завдяки натуральному складу глини вона абсорбує зайвий жир і не дає запальним процесам розростатися.
Перед використанням косметики необхідно проконсультуватися з фахівцем у галузі косметології, але підбере вам комплекс доглядових засобів з урахуванням існуючої проблематики.