запам'ятайте / запишіть
повідомте, що ви знайшли інформацію
на сайті "Map.cn.ua - Карта Чернігова"

Монтажник за кордоном: перспективи професії

Монтажник — узагальнена назва професії, суть якої полягає у встановленні та підключенні різних систем (сантехніки, електрики, різного обладнання). Фахівці з цієї галузі затребувані у різних галузях. Середній заробіток на місяць становить близько 40 000 рублів.


Однак ті, хто хоче отримувати більше, розглядають варіанти роботи не в Росії, а за кордоном. Зараз відкриті вакансії для працевлаштування можна знайти на сайті компанії Jobian. З його допомогою можна безкоштовно та легально влаштуватися працювати в іншій стороні. Плюс фахівці сервісу забезпечують підтримку на кожному етапі під час пошуку роботи та у працевлаштуванні.


Робота за кордоном: плюси 


Щоб зрозуміти, що робота монтажником за кордоном точно вам підходить, слід розглянути основні позитивні сторони даного виду працевлаштування:

  1. Гарантується вища заробітна плата. Наприклад, у Росії монтажник отримуватиме близько 40 000 рублів тільки після того, як накопичить стаж і зможе знайти хорошого роботодавця. У випадку із закордоном можна отримувати таку суму вже на початковому етапі.
  2. Додатково вивчається мова країни, в якій ви будете працювати. Це надалі розширює межі професійного та особистого розвитку.
  3. У процесі роботи можна ознайомитися з іншою культурою: вивчати побут, кухню, особливості тієї чи іншої національності. За підсумками ви будете задоволені не лише у фінансовому плані, а й у емоційному.
  4. Робота за кордоном особливо стане в нагоді тоді, коли ви плануєте отримати ПМП в іншій країні. Такий спосіб, по-перше, допоможе “розвідати” обстановку, по-друге, завести корисні знайомства. 


Приймаючи рішення, потрібно враховувати й недоліки. Найголовніший момент – інші порядки. Наприклад, роботодавець у чужій країні може вимагати більше, ніж на батьківщині (вище вимоги до навичок, якості виконання замовлень, години роботи збільшені тощо). Також проблеми виникають з мовним бар'єром (без попередньої підготовки краще не їхати). Щоб робота точно вийшла для вас вигідною, розрахуйте витрати на житло та харчування. У деяких країнах на оплату всього необхідного йтиме практично вся зарплата.


Якщо ви все передбачили, то переїзд за кордон для роботи буде для вас максимально безболісним та приємним. Багато хто звикає до нової обстановки та ритму життя вже протягом кількох місяців, а через рік — повністю вливаються в атмосферу та переймають звички місцевих мешканців.