Багато людей хоче не лише прикрасити вікна у своєму будинку, а й сховатися від поглядів сторонніх та сонячного світла. Не варто відразу вибирати класичні варіанти штор, оскільки з поставленими завданнями найкраще впораються рулонні штори. Сьогодні все більше дизайнерів використовують тканинні ролети для декору вікна. Вони бувають різної колірної гами та розмірів, а також фактури, при цьому вибрати найбільш підходящий варіант можна на сайті: https://nikoss.com.ua .ua/tkanevyie-rolletyi.html, представлений компанією Nikoss.
Ця компанія, яка є провідним виробником жалюзей та ролет в Україні, має 20-річний досвід роботи на ринку. В інтернет-магазині представлені жалюзі та ролети різних видів та призначень. При цьому вони чудово поєднуються з будь-яким інтер'єром. Вибравши найбільш вдалий варіант, можна замовити на сайті оптом або в роздріб. Компанія здійснює доставку до будь-якого міста на території України.
Які бувають рулонні штори та способи їх кріплення
Рулонні штори є тканинним полотном з валом, за допомогою якого вони накручуються. Розрізняють декілька видів рулонних штор:
- відкритого типу – є простою конструкцією з тканинного полотна з валом, внизу якого розміщена планка для звивання ролета;
- закритого типу – вал закривається особливим коробом із пластику, а по сторонах тканинного полотна напрямні.
Такі ролети з тканини можна встановлювати по-різному: у віконному отворі або на самому вікні, над віконним отвором.
Як можна закріпити тканинні ролети:
- Саморези, на які кріпляться кронштейни. Цей метод вважається дуже надійним.
- Скотч. Даний метод можна вибрати для встановлення на віконну раму, а кронштейни до рами прикріпити за допомогою двостороннього скотчу. Це простий спосіб, але не настільки надійний, як перший.
Важливі переваги рулонних штор
- На відміну від портьєр, не займають багато місця, тому їх вигідно застосовувати в невеликому приміщенні;
- Просте управління: щоб закрити вікно за лічені секунди, потрібно лише потягнути ланцюжок. Крім цього, можна закрити вікно не повністю та опустити ролету до необхідного рівня.
- Надійно захищає від сонячного світла та сторонніх очей. Тканинне полотно для ролетів може бути кількох різновидів: пропускати сонячні промені, відбивати їх або повністю розсіювати.
- Рулонні штори є універсальними, оскільки їх можна застосовувати з різними різновидами декору вікон.
- Приваблива вартість є основною перевагою, оскільки такі тканинні ролети є одними з найдоступніших.
Де можна застосовувати
Тканинні ролети застосовуються в різних приміщеннях. Це можуть бути офіси, приватні будинки, квартири або спеціальні місця, включаючи сауни, басейни, тренажерні зали або домашні кінотеатри.
Для спальної, дитячої або вітальні кімнати найкраще підійдуть однотонні рулонні штори пастельних тонів. У дитячу краще вибирати ролети із зображеннями улюблених мультяшних персонажів.
Для кухні підійдуть різні рулонні штори, які підходять для дизайну. На відміну від інших моделей, їхня тканина просочена спеціальною речовиною, яка відштовхує жир та пил.
Для офісу можна використовувати моделі м'яких кольорів. До них можна віднести: блакитний, білий, варіанти молочного кольору.
У сауну, басейн, тренажерний зал необхідно застосовувати спеціальні функціональні тканинні ролети. Вони відрізняються двостороннім водовідштовхувальним покриттям або особливим термопокриттям.
У домашніх кінотеатрах використовуються спеціальні ролети, тканина яких забезпечує повне затемнення.
Як вибрати матеріал та колірний відтінок рулонних штор
З широкого різноманіття колірних відтінків рулонних штор вибрати потрібний варіант непросто. Передусім, перш ніж вибрати колір, необхідно враховувати щільність тканини.
Для різних приміщень буває різна щільність. Для кухні найкраще вибирати тканини, які максимально пропускають сонячні промені, оскільки вона повинна залишатися світлою.
У спальню та вітальню підійдуть тканини з максимальною щільністю, оскільки в ранковий час потрібна надійна захищеність від світла, а в нічний період – ndash; від світла ліхтарів на вулиці або рекламного підсвічування.
Для дитячої кімнати чудово підходять ролети не тільки із щільної тканини, а й із середньою щільністю.
При виборі рулонних штор особливу увагу потрібно звернути на розташування кімнати. У випадку, коли вона знаходиться на сонячній стороні, підійдуть ролети з високої щільності тканини і навпаки.
Колірну гамму рулонних штор необхідно вибирати з урахуванням дизайну приміщення. В цьому випадку потрібно відштовхуватися від відтінку стін – ndash; колірна гама ролет має бути на кілька тонів світлішою. Крім цього, прийнятно вибирати колірну гаму рулонних штор, враховуючи колір меблів. У цій ситуації найкраще підбирати колір.