Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 травня, 17:13:29

Презумпція талановитості дитини – головний меседж педагогічної серпневої конференції

22.08.2017   14:25Агенцiя

Обговорити Новий Державний стандарт початкової загальної освіти «Нової української школи» зібралися 21 серпня вчителі, методисти, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів з усієї області на традиційній серпневій конференції.

За словами начальника Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Миколи Конопацького, цьогоріч захід проходить у новому форматі – відбувається декілька зустрічей за різними напрямами. Так, у цей же день у Ніжині відбулася конференція із суспільно-гуманітарних наук. До її роботи долучився і Ніжинський міський голова Анатолій Лінник.

Також у Чернігові стартував триденний тренінг «Інклюзивний простір. Практичні кроки».

22 серпня, у Ріпках відбувається зустріч педагогів природничо-математичного напряму. Підбиття ж підсумків усіх заходів відбудеться 28 серпня на заключному засіданні.

Ще одна новація цьогорічної серпневої конференції – спільна робота фахівців усіх рівнів освіти: від учителів початкової школи до наукових співробітників вищих навчальних закладів.

Серед основних питань зустрічі – практичне втілення проекту нового Державного стандарту початкової освіти в області, створення сучасного навчального середовища, підготовка вчителя в умовах реалізації новітніх стандартів тощо.

– Новий Держстандарт початкової загальної освіти — це старт реформи Нової української школи. Починаючи з 1-го вересня 2018 року всі першокласники будуть навчатися по-новому. Цьогоріч у нашій області працюватиме 4 пілотні школи (по одній у Чернігові, Прилуках, Ніжині та Ріпках), які вже набрали 8 класів для апробації нових стандартів, – зазначив Микола Конопацький.

Директор школи №25 м. Чернігова Наталія Кириленко розказала, що пілотні класи їхньої школи вже чекають на школярів. Організовано освітній простір – у класі нові парти-трансформери, зручні шафи, є ігровий куточок, де дитина зможе усамітнитися, коли в неї буде така потреба, нова інтерактивна дошка, до 1-го вересня з’явиться швидкісний інтернет. Наталія Кириленко зауважила: в класі 30 учнів, але бажаючих було значно більше. Серед новацій: знання подаватимуться цілісно з усіх предметів для формування у дитини єдиної картини світу та матимуть практичний характер. Навчання проходитиме в ігровій та руховій формах. Також цікаво, що 20% навчального часу вчитель зможе використовувати на власний розсуд, що дасть змогу педагогу творчо підійти до процесу навчання.

Останні новини Чернігівщини

 У Деснянській громаді литовці планують побудувати школу-бомбосховище

У Деснянській громаді литовці планують побудувати школу-бомбосховище 15:16

Литовська Республіка виділяє кошти на будівництво великих шкіл-бомбосховищ у шести областях України (по одній в кожному регіоні). Зокрема, на Чернігівщині обрано локацію Деснянського ліцею, на території якого й буде розміщено таке укриття.

На Чернігівщині поліцейські по всій області поповнили запаси донорської крові

На Чернігівщині поліцейські по всій області поповнили запаси донорської крові 15:09

Понад 70 співробітників з різних підрозділів поліції Чернігівщини долучились до шляхетної місії та здали кров для потреб цивільних і військових.

Скасувати рішення начальника МВА та відновити рух транспорту: Олександр Ломако звертається до Ради оборони області 14:57

Про це в.о. очільника Чернігова повідомив через свій Telegram-канал, публічно звернувшись до Ради оборони області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини