запомните / запишите
сообщите, что вы нашли информацию
на сайте "Map.cn.ua - Карта Чернигова"

Hовость компании "Cool school"

20.09.2017

Набір до підготовчого класу

Для кого? Перш за все "для тих хто вагається". Віддавати дитину в 6 чи 7 років, до державної чи приватної школи, на пів дня чи на цілий день та інші сумніви, знайомі всім батькам дошкільнят.

Як проходить навчання ? Діти навчаються через гру, дослідження, творчість, проекти. Без оцінок, у власному темпі, у маленьких групах по 6-8 дітей.

Можна відвідувати основний блок занять 3 рази на тиждень по 3-4 години. Сюди входять математика та технології, наука і світ, англійська та українська мови, книжковий клуб.

Можна відвідувати заняття щодня, з 9.00 до 17.00. Сюди входять: основний блок предметів(див.вище) , а також музика, творчість, театральне мистецтво, фізкультура (CrossFit), Lego архітектура, робототехніка та підготовка до FLL.

  • (First Lego League - повноцінний науковий проект, де дитина вчиться працювати в команді (2-6 дітей). Задача полягає в вивченні певного екологічного питання, а цього року це ВОДА, сформулювати проблему, знайти шляхи її вирішення. Створити макет який показує, як буде виконуватись вирішення проблеми. Макет повинен мати рухомі Lego - конструкції та мати зрозумілий вигляд. Намалювати постер, в якому розповісти про вивчення питання, свою пропозицію та команду. И все це презентувати на Всеукраїнському науковому фестивалі Robofirst або Robotica).

 

 

Наша мета: Не нав'язування, а мотивувати дитини до пошуку знань, з обов'язковим їх використанням на практиці. Це стає можливим через участь в проектах, хімічних та фізичних лабораторіях, дискусіях, наукових фестивалях тощо. Ми заохоxуємо шукати знання, даємо можливість створювати, не боятися помилок, вчимо працювати в команді, поважати чужі думки та вміти висловлювати і відстоювати свої.

Ласкаво просимо!

тел 093 393 7878, 073 707 7373

м. Чернігів, вул. Мстиславська, 9

 

 

Вам нравится "Набір до підготовчого класу"?

Жмите "Like", "Твитнуть" или "+1"

 

Другие новости компании "Cool school"

27.07.2017

Комментарии

 map.cn.ua (0) Facebook  

← Новости компаний
© "Карта Чернигова"
г. Чернигов, ул. Шрага, 6а, оф. 1
Телефон: 931-671 (CDMA)
E-mail: info@map.cn.ua
Вчера сайт посетило:
8 545 человек
За последние 7 дней:
50 996 человек
Месячная аудитория:
219 568 человека
Наш сайт подключен к сервису сбора статических данных Google Analytics. Информация из сервиса берется с помощью инструментов Api.
По запросу рекламодателя мы с радостью предоставим более полную статистику по интересующим критериям.
График посещений за 30 дней:
О статистике:
GoogleAnalytics
Вам нравится наш проект?
При полном или частичном использовании материалов сайта гиперссылка http://map.cn.ua/ обязательна!
Условия пользования сайтом