запомните / запишите
сообщите, что вы нашли информацию
на сайте "Map.cn.ua - Карта Чернигова"
запомните / запишите
сообщите, что вы нашли информацию
на сайте "Map.cn.ua - Карта Чернигова"

Государственная налоговая инспекция в г. Чернигове ГУ ГФС в Черниговской области (Городская налоговая инспекция)

Адрес:
Контакты:
+38(0462)65-2
показать телефон
+38(0462)652-
показать телефон
Отправить письмо
Ссылки
График работы:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
0900
1815
0900
1815
0900
1815
0900
1815
0900
1700
X X
1300
1400
1300
1400
1300
1400
1300
1400
1300
1400
X X

Начальник ДПІ у м.Чернігові Головного управління ДФС у Чернігівській області
Уляненко Федір Михайлович

О компании:
Графік
особистого прийому громадян посадовими особами ДПІ у м. Чернігові
ГУ ДФС у Чернігівській області

Уляненко Федір Михайлович – начальник ДПІ у м.Чернігові Головного управління ДФС у Чернігівській області,
дні прийому – середа з 14.00 до 16.00 год.

Мехед Володимир Миколайович- заступник начальника ДПІ у м.Чернігові Головного управління ДФС у Чернігівській області,
дні прийому – четвер з 14.00 до 16.00 год.

Дорошок Олександр Миколайович - заступник начальника ДПІ у м.Чернігові Головного управління ДФС у Чернігівській області,
дні прийому - п’ятниця з 14.00 до 16.00 год.


Попередній запис на особистий прийом до керівного складу ДПІ є обов’язковим і закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому та здійснюється у робочі дні за телефонами:
65-28-25 (каб № 8) та 1507.

Примітка: у разі необхідності особистий прийом громадян керівниками ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області здійснюється у зручний для громадян час.

Вам нравится "Государственная налоговая инспекция в г. Чернигове ГУ ГФС в Черниговской области (Городская налоговая инспекция)"?

Нажмите "Мне нравится", "Класс" или "+1"

 

Предоставляемые услуги:
При відсутності одного з керівників прийом проводять інші посадові особи, на яких покладені обов’язки по заміщенню, згідно з розподілом обов’язків.
Громадяни, які є Героями Радянського Союзу, Героями Соціалістичної праці, інвалідами Великої Вітчизняної війни, записуються на прийом негайно і за бажанням громадянина можуть бути прийняті посадовою особою, яка у момент звернення веде прийом.

Нас ищут в интернете по таким словам:
налоговая, податкова, Кирпоноса,28, податок

Карта


Увеличить размер карты Уменьшить размер карты Спутниковый режим карты Нормальный режим карты Включить/отключить значки домов Включить/отключить значки панорам Показать/скрыть заметки Показать/скрыть рубрикатор Показать/скрыть маршруты Показать/скрыть панель поиска адреса
Маршруты
Троллейбус:
Автобус:
Смотреть
на большой карте

Прайс-листы


Список кодів видів сплати (51.50 кБ) Дата обновления прайс-листа - 07.09.2012 11:02

Фото


Новости (1604)

Последняя новость компании "Государственная налоговая инспекция в г. Чернигове ГУ ГФС в Черниговской области"

20.01.2017


ГУ ДФС у Чернігівській області інформує

На Чернігівщині затримано елітний автомобіль, який намагалися вивезти з України за підробленими документами
     Цими вихідними співробітники митного посту «Сеньківка» Чернігівської митниці ДФС затримали автомобіль «RANGE ROVER VOGUE» (2015 року) за порушення митних правил.
     За кермом елітного автомобіля знаходився 35-річний приватний підприємець, який разом з пасажиром прямував до РФ. До митного контролю громадянин надав необхідні документи на транспортний засіб, серед яких була і довіреність на право керування. У співробітників митниці та прикордонників, що здійснювали контроль, виникли підстави для більш ретельної перевірки. Автомобіль було переміщено до «червоного» коридору. Достовірність документів перевіряли за допомогою баз даних Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів. З’ясували, що бланк даної довіреності було використано ще у 2013 році. Натомість документ, пред’явлений до митного контролю, був датований груднем 2016-го.      Пізніше, при дослідженні бланку за допомогою спектрального приладу, виявили його механічне пошкодження у частині прізвища та ініціалів приватного нотаріуса, який нібито засвідчив довіреність.    
     Відносно громадянина митницею порушено адміністративну справу за ч. 1, ст.483 Митного кодексу України, автомобіль затримано. Вартість транспортного засобу буде визначена додатково. Після завершення усіх необхідних дій, справу скерують на розгляд суду.       

Працівниками фіскальної служби області в ході перевірки донараховано до сплати в бюджет понад 16 мільйонів гривень податків
     За інформацією управління аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області, в ході виїзної документальної перевірки встановлено факти невідображення доходу в декларації з податку на прибуток та податкових зобов’язань з ПДВ при переході до банку права власності на об’єкти застави за кредитним договором, що перебували у власності підприємства «Б».
     Так, між  підприємством «Б» та банком було укладено договір мультивалютної кредитної лінії. В забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором підприємством «Б» передано в заставу банку єдиний майновий комплекс.
     В свою чергу, на виконання взятих на себе зобов'язань за кредитним договором банк надав позичальнику (підприємству «Б») кредит. Проте, підприємство «Б» взяті на себе зобов’язання щодо повернення кредиту та сплати процентів по договору мультивалютної кредитної лінії не виконало.
     Незважаючи на рішення Господарського суду міста Києва від 07.07.2014 року, за яким було визнано право власності банку на єдиний майновий комплекс, підприємством «Б» не нараховані податкові зобов’язання з ПДВ та не відображено дохід в декларації з податку на прибуток на операцію з постачання даного єдиного майнового комплексу.
     За результатами перевірки підприємству Б донараховано ПДВ на загальну суму 9256,5 тис. грн. та податку на прибуток на загальну суму 6882 тис. грн., зменшено збитки з податку на прибуток на суму 387,3 тис. гривень.

Фіскальна служба області на зв’язку з громадськістю
     У січні відбудуться сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» Головного управління  ДФС  у  Чернігівській  області:
     24.01.2017р. «гаряча лінія» на тему: «Боротьба та профілактика корупції у фіскальних органах та митниці». Проводить начальник відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області Мисенко Олексій Олександрович. Із запитаннями звертатись з 11-00 до 12-00 години за тел. 652 –323.
     31.01.2017р. «гаряча лінія» на тему: «Організація митного контролю». Проводить начальник управління організації митного контролю та оформлення Чернігівської митниці ДФС  Подоляко Володимир Іванович.
     Із запитаннями звертатись з 11-00 до 12-00 години за тел. 652 –234.

У 2016 році Чернігівською митницею ДФС перераховано до бюджету 4,5 мільярди гривень
     Протягом минулого року обсяги надходжень митних платежів до державного бюджету склали 4,5 млрд. грн. Про це повідомили у Чернігівській митниці ДФС.
     У порівнянні з позаминулим роком надходження зросли майже на 175 млн. гривень. Аналізуючи тенденції до збільшення надходжень, у митниці констатують, що 2016-й вирізнявся зростанням обсягів ввезення мінеральних добрив, тютюнової сировини та сигарет. У той же час зафіксовано зменшення обсягів ввезення через Чернігівську митницю та сум митних платежів при оформленні нафтопродуктів, метилового спирту, скрапленого газу.
     Показник середньоденного перерахування у минулому році склав 18,2 млн. гривень, що на 629 тисяч гривень більше ніж у позаминулому. 
     У розрізі податків найбільшу частку становить податок на додану вартість –  3,9 млрд. гривень. На другому місті - ввізне мито, якого сплачено та перераховано 540,9 млн. грн., потім акцизний податок - 23,7 млн. грн., єдиний збір – понад 23 млн. грн., вивізне мито – 6,3 млн. грн. та плата за виконання митних формальностей – майже 2 млн. гривень.
     Серед основних бюджетоформуючих товарів - мінеральні добрива, шини та покришки пневматичні гумові, сигарети, тютюн промислового виробництва  та тютюнова сировина, трактори, фільтропалички, пиво, джути із ацетатного волокна, папір та картон.   

Про зміни в законодавстві - 2017 читайте у свіжому номері «Вісника» № 1-2
     З 01.01.2017 набрали чинності закони України, якими внесено суттєві зміни майже до всіх розділів Податкового кодексу. До яких змін платникам потрібно бути готовими вже зараз, а які знайдуть своє відображення у податковій звітності за перші звітні періоди 2017 року, про нововведення в обчисленні ПДВ, податку на прибуток, ПДФО, акцизного податку, податку на нерухомість і транспорт, про зміни в трансфертному ціноутворенні, а також про інші новації законодавства читайте у темі номера. 

             Про акцизний податок з 1 січня 2017 року
     Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» відмінено акцизний податок на реалізацію суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі пального.
     З 1 січня 2017 року залишається акцизний податок з роздрібної торгівлі пивом, алкогольними напоями, тютюновими виробами, тютюном та промисловими замінниками тютюну, що реалізуються відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України в розмірі 5 відсотків.
 
Пріоритетом у відносинах з громадськістю фіскальна служба області вбачає ідеологію взаємної  довіри і партнерства
     З метою висвітлення діяльності органів ДФС, обговорення та роз’яснення  норм податкового законодавства, фіскальною службою області систематично проводяться заходи з громадськістю. Так, протягом 2016 року проведено 182  публічних заходи. Для ЗМІ організовано 23 прес-конференції та брифінги.
     Фахівцями органів ДФС області протягом минулого року підготовлено та  направлено до  засобів масової інформації для оприлюднення 4682 інформаційні матеріали з питань діяльності.
     За участі представників інститутів громадянського суспільства та бізнесу у 2016 році проведено 128 «круглих столів», 197 зборів, зустрічей з громадськістю, 17 громадських слухань.
     Крім того, представники фіскальної служби взяли участь у 297 заходах що проводились за ініціативи  громадськості.
     Фіскальна служба області тісно взаємодіє з Громадською радою, створеною при  Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.
     Своєю діяльністю, сторони докладають усіх зусиль для забезпечення захисту законних прав та інтересів платників податків, поліпшення підприємницького клімату в регіоні, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом, а також підвищення соціальної відповідальності платників.


До уваги платників податків!
    З 30 січня 2017 року змінюються рахунки
     Головне управління ДФС у Чернігівській області доводить до відома платників податків, що починаючи з 30.01.2017 року змінюються рахунки по наступних платежах:
     14020800 Акцизний податок з вироблених в Українi пiдакцизних товарiв (продукцiї) Транспортні засоби (крім мотоциклів і велосипедів);
     14021900 Акцизний податок з вироблених в Українi пiдакцизних товарiв (продукцiї) Пальне;
18050500 Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.
     По інших платежах рахунки залишаються без змін.

Головне управління ДФС в області: у рамках операції «Рубіж» протягом минулого року вилучено товарів на суму 5,4 млн. гривень
     Операція під умовною назвою «Рубіж» спрямована на попередження та припинення механізмів і схем порушень митних правил, виявлення кримінальних правопорушень у митній та податковій сферах, наповнення державного бюджету.
     Протягом минулого року спільною робочою групою у складі працівників Чернігівської митниці ДФС та оперативних співробітників ГУ ДФС у Чернігівській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 5 кримінальних проваджень, за якими вилучено товарів на суму 5,4 мільйонів гривень. Крім того, на порушників митного законодавства накладено штрафів на суму 4,9 мільйони гривень.
     З січня цього року розпочато новий етап операції. Отже, звертаючись до усіх небайдужих громадян, просимо у разі наявності інформації про факти незаконного переміщення товарів (автотранспорту, іноземної валюти тощо) через державний кордон України на території Чернігівської області звертатися до чергової частини оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області за телефоном (0462) 651-479 або у письмовій формі (відповідно до Закону України «Про звернення громадян») за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11.

 На Чернігівщині припинено діяльність ще однієї нелегальної АЗС
     У рамках проведення операції «Акциз», яка триває в області з 1 січня,  наразі вже є перші результати. Оперативники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області припинили діяльність незаконно діючої автозаправної станції на території Борзнянського району. Встановлено, що реалізація бензину та скрапленого газу на цій АЗС велась без дозвільних документів.
     У правопорушників вилучено 1000 літрів бензину, 1500 літрів скрапленого газу та обладнання, що використовувалося для зберігання та реалізації пально-мастильних матеріалів. Загалом вилучили товарно-матеріальних цінностей на суму 340 тис. гривень.
     У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що за результатами перевірки складено протокол за ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. (порушення порядку провадження господарської діяльності). Зловмисникам загрожує штраф та конфіскація вилученого.
    

 У фіскальних та митних органах області  проводиться системна робота щодо упередження корупційних правопорушень
     З метою недопущення корупційних правопорушень, а також злочинності у сфері службової діяльності, працівниками відділу внутрішньої безпеки (ВВБ) ГУ ДФС у Чернігівській області проводиться профілактична робота та упереджувальні заходи. Показники роботи в напрямку протидії корупції висвітлюються в засобах масової інформації.
     З метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері протягом 2016 року працівниками ВВБ ГУ ДФС у Чернігівській області проведено 88 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких 16 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішення.
     За матеріалами працівників ВВБ органами прокуратури відкрито 9 кримінальних проваджень за фактами скоєння службових злочинів стосовно працівників податкової та митної служби, з яких за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди – 3 кримінальні провадження, за фактом вимагання неправомірної вигоди за здійснення впливу на службових осіб правоохоронних органів – 1, за фактом зловживання службовим становищем – 2, за фактом неналежного виконання службових обов’язків – 2, за      фактом несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах – 1.
     На адресу керівництва Чернігівської митниці ДФС та територіальних органів ДФС у Чернігівській області направлено 48 подань про вжиття заходів реагування за фактами виявлених працівниками ВВБ порушень, за результатами розгляду яких 8 працівників звільнено з органів ДФС, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 28 посадовців, винесено офіційних застережень – 21.


Остальные новости компании "Государственная налоговая инспекция в г. Чернигове ГУ ГФС в Черниговской области"

20.01.2017 Громадянам про обов‘язок декларувати отримані доходи
20.01.2017 До уваги платників Чернігівської ОДПІ !
19.01.2017 Спільно формуємо позитивний імідж фіскальної служби у суспільстві
19.01.2017 Сільгоспвиробникам скасовано спеціальний режим оподаткування ПДВ
17.01.2017 Транспортний податок - 2017
17.01.2017 Визначаємося з періодом звітування з ПДВ
17.01.2017 Про пільги зі сплати земельного податку у 2017 році
17.01.2017 Актуально про формування та подання звітності з єдиного внеску
17.01.2017 ГУ ДФС у Чернігівській області інформує
13.01.2017 Платники Чернігівської ОДПІ спрямували до бюджетів 3,6 млрд. гривень
13.01.2017 Правопорушення у сфері земельного законодавства
11.01.2017 ГУ ДФС у Чернігівській області інформує
11.01.2017 Не відкладайте візит до представництв АЦСК ІДД ДФС
10.01.2017 Головне щодо єдиного внеску у 2017 році
10.01.2017 До уваги платників податків: законодавчі зміни - 2017
06.01.2017 Чернігівська ОДПІ інформує про відкриття нових бюджетних рахунків
06.01.2017 Стартувала деклараційна кампанія – 2017
04.01.2017 Внесено зміни до форми декларації з рентної плати
04.01.2017 Податковий підкажчик допоможе бізнесу захиститися від ризиків
04.01.2017 На допомогу платникам: податковий календар на січень 2017 року

Компания представлена в каталоге предприятий:


Комментарии

 map.cn.ua (15) Facebook  

Информация обновлена: 06.07.2015 г.
Cтатистика просмотров:
Вчера: 65
За последние 30 дней: 1200
В прошлом месяце: 891
За последние 6 месяцев: 5905
Адрес странички: