запомните / запишите
сообщите, что вы нашли информацию
на сайте "Map.cn.ua - Карта Чернигова"
запомните / запишите
сообщите, что вы нашли информацию
на сайте "Map.cn.ua - Карта Чернигова"

Страж (служба охорони)Адрес:
Контакты:
+38(04622)3-8
показать телефон
+38(097)884-0
показать телефон
+38(073)027-5
показать телефон
Отправить письмо
Ссылки
График работы:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
0900
1800
X X
без обеда

Оплата
Наличный расчет
Банковские карты Visa, Mastercard
Безналичный расчет

О компании:
ПП «Страж» – це служба охорони, можливості і спектр діяльності якої може вирішити будь-які побажання клієнта в сфері охорони та безпеки, як особистості, так і бізнесу.Забезпечення безпеки Вашого бізнесу досягається комплексом фізичної охорони та технічного захисту.Охоронна діяльність здійснюється на підставі ліцензії на надання послуг, пов’язаних з охороною власності та громадян.

Колектив нашої служби охорони, складається з фахівців, які займаються забезпеченням безпеки бізнесу з 2002 року.Метою діяльності підприємства є надання Замовнику професійних послуг по забезпеченню надійного функціонування його бізнесу з максимальним дотриманням інтересів Замовника та суворим дотриманням вимог чинного законодавства України. Служба охорони “Страж” виділяється сучасним підходом до вирішення проблем безпеки, має значний потенціал і динамічно розвивається. Ретельний відбір кадрів, професійна підготовка і контроль з боку керівництва забезпечують високу надійність охорони. Безпеку наших клієнтів забезпечують співробітники, які екіпіровані необхідними технічними і спеціальними засобами для виконання завдань згідно чинного законодавства України.

Для покращення якості несення служби успішно застосовується система оновлення особового складу. Кожні 2-3 місяці на 50-60% оновлюємо особовий склад на об’єкті Замовника. Кількість постів та їх розташування може змінюватись згідно доповнень до основного договору. Організація охорони об’єктів Замовника здійснюється вахтовим методом. Вахта 7-15 днів. З метою запобігання зловживання службовим становищем з боку охоронців, «злиття» їх з колективом підприємств Замовника, служба охорони залучає для охорони об’єктів осіб, що проживають в інших регіонах України. Транспортні витрати на доставку охоронців – за рахунок ПП «Страж».

Особовий склад, який безпосередньо знаходиться на постах, оснащений засобами активного самозахисту (балончики зі сльозогінним газом «Терен-4», пневматичними пістолетами), засобами зв’язку, акумуляторними ліхтарями. Окремі працівники підприємства мають у власності вогнепальну зброю, яку можуть на законних підставах використовувати для належного виконання договірних зобов’язань. Інспектори охорони одягнені в форму встановленого зразку (зимовий та літній варіанти). Забезпечення та оновлення постів формою, спецзасобами, переговорними пристроями – за рахунок ПП «Страж».

Досвідченість і кваліфікація керівництва, начальників підрозділів, служби безпеки та фахівців технічного відділу дає можливість здійснювати всі види охорони, використовуючи будь які системи відеоспостереження, контролю і сигналізації. Схема організації охорони об’єкта (розташування постів та маршрути патрулювання), розподіл функцій поміж постами розробляються після детального вивчення об’єкта, по узгодженню із Замовником.

Вам нравится "Страж (служба охорони)"?

Жмите "Like", "Твитнуть" или "+1"

 

Предоставляемые услуги:
Охорона підприємств.
В наявності та на замовлення форма для охоронців та інший спец. одяг.

Дополнительная информация:
р/р 26006059996868 ПАТ КБ «Приватбанк», м. Чернігів
МФО 353586,
КОД ЄДРПОУ 32194856
ІПН 321948525269, витяг ПДВ 1625264501033

Цінова політика може додатково обговорюватись в залежності від ступеня складності об’єкту, кількості постів охорони на цілісному об’єкті.

Ми беремо на себе:
Всі витрати на утримання штату охорони (одяг, спецзасоби, транспорт та ін.), оплату відпускних, лікарняних;
Кадрові питання, навчання та підготовку персоналу;
Надаємо додатково начальника зміни та службу безпеки;
Доставку зміни на об’єкти охорони.
Наше підприємство несе повну матеріальну відповідальність при укладанні договорів на всі послуги служби охорони.

Карта


Увеличить размер карты Уменьшить размер карты Спутниковый режим карты Нормальный режим карты Включить/отключить значки домов Включить/отключить значки панорам Показать/скрыть заметки Показать/скрыть рубрикатор Показать/скрыть маршруты Показать/скрыть панель поиска адреса
Маршруты
Троллейбус:
Автобус:
Смотреть
на большой карте

Комментарии

 map.cn.ua (0) Facebook  

Информация обновлена: 18.01.2018 г.
Cтатистика просмотров:
Вчера: 6
За последние 30 дней: 129
В прошлом месяце: 58
За последние 6 месяцев: 845
Адрес странички:


АРМ-ТЕК (Охранная и пожарная сигнализация. Видеонаблюдение. Контроль доступа и учет рабочего времени. Переговорные устройства)
Kupi.cn.ua (Интернет магазин Чернигова)
© "Карта Чернигова"
г. Чернигов, ул. Шрага, 6а, оф. 1
Телефон: 931-671 (CDMA)
E-mail: info@map.cn.ua
Вчера сайт посетило:
7 418 человек
За последние 7 дней:
48 870 человек
Месячная аудитория:
217 140 человека
Наш сайт подключен к сервису сбора статических данных Google Analytics. Информация из сервиса берется с помощью инструментов Api.
По запросу рекламодателя мы с радостью предоставим более полную статистику по интересующим критериям.
График посещений за 30 дней:
О статистике:
GoogleAnalytics
Вам нравится наш проект?
При полном или частичном использовании материалов сайта гиперссылка http://map.cn.ua/ обязательна!
Условия пользования сайтом